Anders dziękuje Dyrektorowi Kozłowskiemu

We wtorek 9 grudnia 2014r. nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły uroczyście podziękowali wieloletniemu dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa – mgr Jackowi Kozłowskiemu za współpracę.

Od 1 grudnia 2014 pan Jacek Kozłowski pełni funkcję wicestarosty powiatu drawskiego i w związku z tym nie będzie już dyrektorem naszej placówki.

Cieszący się dużym zaufaniem i szacunkiem wśród całej społeczności szkolnej dyrektor otrzymał szereg podziękowań i słów uznania. W imieniu rady pedagogicznej i pracowników niepedagogicznych głos zabrała pełniąca obowiązki dyrektora pani Jadwiga Jóźwiak, natomiast w imieniu uczniów wystąpiła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Karolina Liszko.

Wyraźnie wzruszony wicestarosta dziękując wszystkim obecnym zapewnił nas, że Wspólnota Andersa na zawsze pozostanie bliska jego sercu.

Bez tytułu.pngkkkk DSC05052 DSC05054 kkkkkok lpl