AWANSOWALI DO ETAPU MIĘDZYSZKOLNEGO OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU EKONOMICZNEGO – SUKCES NA BANK

 

Szkolna drużyna licealistów z klasy II o profilu matematyczno-ekonomicznym i wojskowym, w składzie Małgorzata Miłaszewicz, Dominika Krzemińska, Kacper Janiszewski, Kacper Werner i Jan Krochmal, awansowała do Etapu Międzyszkolnego Ogólnopolskiego Turnieju Ekonomicznego Sukces na Bank.

9 marca uczniowie zespołowo rozwiązywali test z zakresu wiedzy o finansach i ekonomii w ramach etapu eliminacyjnego. Uzyskany wynik uplasował szkolną drużynę pośród 32 szkół najlepszych w Polsce (na 265 drużyn startujących w turnieju) i pozwolił awansować do Etapu Międzyszkolnego. Młodzież przygotowywała się do turnieju pod kierunkiem wychowawcy, nauczyciela języka polskiego, Pana Jacka Kozłowskiego. Przed szkolną reprezentacją szereg przygotowań do kolejnych etapów i motywacja do poszerzania wiedzy ekonomicznej. Gratulujemy i życzymy powodzenia. #SukcesNaBank

tekst: Jacek Kozłowski, nauczyciel języka polskiego

zdjęcia: Małgorzata Miłaszewicz, uczennica LO w Złocieńcu