Bezpieczne wakacje

bezpieczne_wakacje

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do zapoznania się z treścią dwóch ulotek dotyczących bezpiecznych sposobów spędzania wakacji.

ULOTKA-1

- omawia bezpieczne sposoby podróżowania autokarem, samochodem i rowerem

ULOTKA-2

- porusza tematy bezpieczeństwa nad wodą, w czasie upału, silnego wiatru lub burzy.

KOMUNIKAT DOTYCZACY WYNIKÓW EGZAMINU MATURALNEGO I POTWIERDZAJACEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

SZANOWNI ABSOLWENCI!

PUBLIKUJEMY KOMUNIKAT DOTYCZACY WYNIKÓW EGZAMINU MATURALNEGO I POTWIERDZAJACEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że w związku z wejściem w życie ustawy o RODO wprowadzona została zmiana dotycząca udostępniania zdającym wyników egzaminów.

Sprawdzenie własnych wyników przez zdającego możliwe będzie po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.pl za pomocą loginu i hasła wygenerowanego przez OKE, które zdający otrzyma za pośrednictwem szkoły, w której przystępował do egzaminu.

UWAGA:

EGZAMIN MATURALNY
Zalogowanie do serwisu uczniów i absolwentów oraz uzyskanie informacji o wynikach egzaminu maturalnego możliwe będzie od dnia 3 lipca br. (nie wcześniej).

EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
Zalogowanie do serwisu uczniów i absolwentów oraz uzyskanie informacji o wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie możliwe będzie od dnia 31 sierpnia br. (nie wcześniej).

Wykaz podręczników na przyszły rok szkolny

Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do sprawdzenia i pobrania wykazu podręczników obowiązujących w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019. Można go znaleźć w zakładce „WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2018/2019″.

ROZDANIE ŚWIADECTW – MATURA 2017

teczka-na-swiadectwo-doj_15

W dniu

30 czerwca 2017 r. o godz. 13:00

zostaną wydane świadectwa dojrzałości dla absolwentów Zespołu Szkół‚ Ponadgimnazjalnych, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego w 2017 r.

Harmonogram zajęć fakultatywnych

PRZEDMIOT

TERMIN

SALA

NAUCZYCIEL

język
angielski

wtorek
14:30

14

Aleksandra

Lezler-Leszczełowska

język
polski

czwartek
12:45

11

Danuta
Ługowa

matematyka

poniedziałek
13:30

wtorek
14:30

5

Jadwiga
Jóźwiak

język
niemiecki

wtorek
14:30

4

Aleksandra
Jurasz–Kozieł

geografia

piątek
14:30

23

Robert
Żołynia