PRZEGLĄD ARTYSTYCZNYCH FORM PROFILAKTYCZNYCH

w

16 listopada w sali widowiskowej w Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim odbyła się dziewiąta edycja Drawskiego Przeglądu Artystycznych Form Profilaktycznych. Adam Smoliński z Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im gen. Władysława Andersa w Złocieńcu zajął 2. miejsce w kategorii piosenka profilaktyczna.
Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ponad 120 uczniów ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z powiatu drawskiego. Każda z uczestniczących w przeglądzie szkół przygotowała własne artystyczne formy profilaktyczne obejmujące tematykę profilaktyki uzależnień, profilaktyki przemocy, oraz szeroko pojętej tolerancji.
Jury oceniało artystyczne formy profilaktyczne w następujących kategoriach:
• autorska scenka teatralna
• piosenka z własnym tekstem profilaktycznym
• plakat profilaktyczny
Adam pod opieką Pani Joanny Kołodziej przygotował piosenkę z własnym tekstem profilaktycznym „Nie Warto krzywdzić się”

Tekst : Joanna Kołodziej

Bez tytułu