DRUGIE I TRZECIE MIEJSCE DRUŻYN Z  LO ANDERSA

 

W Kaliszu Pomorskim 30.10.2017 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach „Licealiady”.

Dziewczęta reprezentujące Liceum Ogólnokształcące w Złocieńcu zajęły drugie miejsce. Po bezbramkowym remisie z ZSP w Drawsku Pomorskim, dziewczyny uległy gospodyniom turnieju z Kalisza Pomorskiego 1:4 (bramka K. Mazur).Chłopcom też mimo ambitnej walki nie udało się wygrać zawodów. Po zwycięstwie w meczu z drużyną z Drawska Pomorskiego, kolejne mecze z zespołami Kalisza Pomorskiego i Czaplinka przegrali. Uzyskane wyniki pozwoliły na zajęcie trzeciej lokaty. Bramki dla naszej drużyny strzelili: M. Zawierucha, S. Malewicz, P. Szóstak i K. Paliński.

Liceum Ogólnokształcace w Złocieńcu reprezentowali: dziewczęta: Julia Zjawiona, Roksana Oleszkiewicz, Katarzyna Mazur, Martyna Kuźmicz, Oliwia Bartnik, Natalia Sapikowska, Anna Bawarska i Kaja Korpysa. Chłopcy: Szymon Gorowiec, Paweł Nowakowski, Michał Zawierucha, Sebastian Malewicz, Adrian Jastrzębowski, Konrad Paliński i Paweł Szóstak.

Opiekun drużyn: Marcin Wiliński

.mecz3 mecz1