DYPLOM UZNANIA DLA ANDERSA

Międzynarodowa organizacja Polsko – Niemiecka Współpraca Młodzieży już po raz czwarty przyznała dyplom uznania Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu za zaangażowanie w akcję dzień.de/ der-tag.pl

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasz projekt stał się ważną częścią wielkiej jubileuszowej kampanii PNWM #2gether4more – Razem możemy więcej! W tym roku organizacja obchodziła 25-lecie istnienia. Do wspólnego świętowania włączyły się szkoły i organizacje z Polski i Niemiec, które zrealizowały 104 projekty.

W ramach tegorocznej akcji dzień.de/der tag.pl uczniowie z klasy 2a i 2b LO Andersa zorganizowali IV Drużynowe Potyczki Językowe dla Gimnazjalistów, które zostały objęte patronatem Starosty Drawskiego.

Koordynatorkami projektu były panie Aleksandra Jurasz – Kozieł i Aleksandra Lezler – Leszczełowska.

dyplom pnwm