Dyplom uznania dla Andersa

Międzynarodowa organizacja „ Polsko – Niemiecka Współpraca Młodzieży” już po raz trzeci przyznała dyplom uznania Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu za zaangażowanie w akcję dzień.de/ der-tag.pl

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że jako jedyna szkoła z powiatu drawskiego znaleźliśmy się w gronie 109 instytucji z Polski i Niemiec, które podjęły się organizacji projektu na ważny dla młodzieży temat: „perspektywy zawodowe”.

W ramach tegorocznej akcji dzień.de/der tag.pl licealiści Andersa z grupy z rozszerzonym językiem niemieckim pod opieką pani Aleksandry Jurasz- Kozieł i pani Aleksandry Lezler -Leszczełowskiej zorganizowali III Drużynowe Potyczki Językowe dla Gimnazjalistów, w których udział wzięli uczniowie z Drawska Pomorskiego, Wierzchowa oraz Złocieńca . Dzięki zaangażowaniu naszych licealistów udział w tym projekcie zakończył się pełnym sukcesem.

Aleksandra Jurasz- Kozieł

DSCN2835 DSCN2839