DZIEŃ NAUK ŚCISŁYCH W ANDERSIE

13 marca klasy matematyczno-fizyczne zorganizowały podchody pod opieką Pani Jadwigi Jóźwiak, Anny Mnichowicz i Pana Piotra Bąkowskiego. Zabawa miała na celu utrwalenie wiedzy z zakresu matematyki, fizyki i informatyki. Uczniowie byli podzieleni na dwie grupy. W klasach pierwszych najlepszymi okazali się Julia Pilipiec, Nel Zyśk i Monika Jaworska z 1A LO. Drugie miejsce zajęła drużyna w składzie Martyna Musialik, Monika Jaworska i Daria Trzciniecka z 1A LO. W klasach drugich i trzecich triumfowały Adrianna Bosiacka, Joanna Pawlik, Dorota Karcz, Klaudia Zielińska z 2A LO.
Drugią drużyną zostały dziewczyny w składzie Joanna Skalska, Zuzanna Beda, Angelika Iwan, Izabela Strzelczak z 3B LO. Trzecie miejsce zajeła drużyna w składzie Justyna Piotrowicz, Weronika Dudek, Wiktoria Jarońska, Kamila Szymkiewicz z 2A LO. W międzyczasie trwały szkolne zawody w składaniu komputera na czas. Najszybszymi w tej konkurencji okazał się zespół w składzie Krystian Chodakowski i Adrian Eret z 3B LO, którzy ukończyli te zadanie w czasie 14minut i 59 sekund.
Wraz z tymi wynikami nasza Pani dyrektor Beata Miszewska-Kozłowska wyczytała laureatów Szkolnego Konkursu Matematycznego. W klasie pierwszej zwyciężyła Martyna Musialik 1A LO. W drugiej klasie: I miejsce Michał Surzyn, II miejsce Oliwia Bartnik, III miejsce Weronika Sperska.
A trzecie klasy uplasowały się następująco: I miejsce Małgorzata Tymorek, II miejsce Zuzanna Kałamarz, III miejsce Krystian Chodakowski. Przed nimi konkurs powiatowy w Drawsku Pomorskim.
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!
DSC_0452DSC_0402