Dziewczyny z „Andersa‘’ IX w województwie.

W Przelewicach ,22 października 2014,odbyły się Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Dziewczęta z ZSP Anders , reprezentujące powiat Drawski, zajęły IX lokatę na 16 drużyn w biegu 10X800m.

Mimo fatalnych warunków(zimno ,deszcz ,błoto) dziewczyny walczyły jak lwice i niewiele brakowało do zajęcia szóstej lokaty. Ale wszystkie po biegu, myślami były już przy przyszłorocznych biegach i z pewnością w przyszłym roku wynik swój poprawią.

Oby tak było!!!

Naszą szkołę reprezentowały: Andżelina POMIAN ,Sandra POMIAN , Aleksandra WIECZOREK , Kornela SYCZ ,Klaudia CZARNOJAN, Klaudia STOLARCZYK ,Paulina LIMAROWSKA, Patrycja ANTOSIK , Anna LEWANDOWSKA i Klaudia SUJECKA. rezerwowe- Katarzyna BOGDAŃSKA i Laura GANŻUMOW .

opiekun   –   mgr Marcin Wiliński

20141022_140614 20141022_140635