ENTUZJAZM NIE GAŚNIE

Uczniowie z „Andersa” zajęli całe podium w eliminacjach gminnych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Eliminacje do konkursu „Młodzież zapobiega pożarom” odbyły się 31 marca. Uczniowie ZSP „Anders” nie dali szans innym uczestnikom i zajęli trzy pierwsze miejsca:

1. Mikołaj Jóźwiak (klasa 2 aw),
2. Adrian Eret (klasa 2b LO),
3. Sebastian Tomaszczuk (klasa 2 aw).

Chłopcy przygotowywali się do konkursu pod opieką pana W. Rutkowskiego. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki z rąk burmistrza Złocieńca pana K. Zacharzewskiego oraz pana kapitana A. Podolaka, który prowadził turniej. Poza tym Mikołaj Jóźwiak i Adrian Eret pojadą za tydzień na eliminacje powiatowe do Kalisza Pomorskiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Bąkowska