FINALISTKI VII ZACHODNIOPOMORSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PODATKACH

UCZENNICE LO ANDERSA FINALISTKAMI VII ZACHODNIOPOMORSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PODATKACH

Uczennice LO Andersa w Złocieńcu, Bartnik Oliwia, Skrzypek Marta,Tymorek Małgorzata, Pytel Karina oraz Żelazek Nikola wzięły udział w finale VII Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Konkurs odbył się 16.03.2017 r. w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie. Jego organizatorem był Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych. W tym roku tematem przewodnim konkursu były podatki lokalne, natomiast pytania dotyczyły tematyki wszystkich podatków. Konkurs składał z dwóch części, testu i odpowiedzi ustnej. Uczennice, Bartnik Oliwia, Marta Skrzypek, Małgorzata Tymorek i Pytel Karina uzyskały wysokie wyniki z testu pisemnego i zakwalifikowały się do części ustnej konkursu. Wykazały się duża znajomością systemu podatkowego w Polsce. Zainteresowanie uczennic finansami i ekonomią daje im duże szanse na zdobycie w przyszłości atrakcyjnego zawodu.
uczestniczki konkursu 2 uczestniczki konkursu

Tekst i zdjęcia: Grażyna Wanecka