FOTOGRAFIA BLIŻEJ NAS

Uczennice LO Andersa: Oliwia Bartnik, Katarzyna Mazur, Anna Krochmal, Zuzanna Rutkowska i Alicja Pawlak brały udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez panów Rajmunda Jaworskiego i Bartłomieja Lenarta ze studia Lenart Fotografia w Złocieńcu. Robienie zdjęć może wydawać się banalne. Jednak na dobre zdjęcie składa się  kilka czynników, o których nie każdy wie. O tym i o historii fotografii opowiadał pan Rajmund. Z teorii płynnie przeszliśmy do praktyki. Poznałyśmy  możliwości aparatów lustrzanych oraz triki fotograficzne, które były dla nas  nowością. Głównym celem była nauka tego, jak fotografować wydarzenia szkolne. W trakcie zajęć korzystaliśmy z programu do obróbki zdjęć. Po warsztatach uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dzięki tym warsztatom zdjęcia ilustrujące wydarzenia w naszej szkole będą bardziej profesjonalne.

DSC_0132 DSC_0126 DSC_0161 DSC_0136 DSC_0144 DSC_0123