III Powiatowe Zawody Strzeleckie

W dniu 22.10.2015r. odbyły się III Powiatowe Zawody Strzeleckie Młodzieży Gimnazjalnej i Ponadgimnazjalnej na strzelnicy w Złocieńcu. Wzięło w nich udział 88 uczniów wraz z opiekunami ze Szczecinka, Czaplinka, Kalisza Pomorskiego, Drawska Pomorskiego, Nowego Worowo i Złocieńca.

Uczniowie rywalizowali w klasyfikacjach zespołowych i indywidualnie. Zawody uroczyście otworzył Wicestarosta Powiatu Drawskiego Pan Jacek Kozłowski, życząc uczestnikom jak najlepszych wyników. Uczniowie Andersa w każdej klasyfikacji zdobyli pozycje medalowe.

W klasyfikacji zespołowej szkół ponadgimnazjalnych – I miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu, który reprezentowali: Jakub Ragiel, Patryk Marek i Michał Pietruszka.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt- III miejsce zajęła Andżelina Pomian.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców – I miejsce zajął Jakub Ragiel a III miejsce Patryk Marek.

W klasyfikacji indywidualnej opiekunów zespołów III zajęła Pani Grażyna Wanecka.

Medale i nagrody wręczał Pan Wicestarosta Jacek Kozłowski i Prezes Klubu Strzeleckiego „CEL” Pan Krzysztof Wanecki.

Uczestnicy mieli zapewniony poczęstunek. Dopisywała pogoda i dobry humor.