Laureaci z Andersa !!!

Uczestnikami konkursu Zachodniopomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnegow Szczecinie ogłoszonego z okazji obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia pod hasłem „Podejmij właściwą decyzję” była młodzież szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs miał na celu zaangażować uczniów do twórczego poszukiwania rozwiązań wyjścia z uzależnienia od palenia papierosów na etapie próbowania , eksperymentowania, nałogowego używania tytoniu. W drugiej edycji konkursu „Podejmij właściwą decyzję” udział wzięły szkoły ponadgimnazjalne  z terenu 4 powiatów województwa zachodniopomorskiego (PSSE Białogard, PSSE Drawsko Pomorskie, PSSE Police, PSSE Sławno). Do finału konkursu na poziomie wojewódzkim zgłoszono łącznie 11 prac plastycznych przedstawiających proces decyzyjny dot. rzucania palenia. Oceniano treści prozdrowotne drzewka decyzyjnego, pomysłowość , kreatywność, oraz walory estetyczne.

Wyłoniono trzech laureatów konkursu:

I miejsce: Szymon Gorowiec uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu.

II miejsce: Izabela Strzelczak, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu.

III miejsce: Aleksandra Siwiuk ZSA w Sławnie.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom !!!

                                                                                                                               Joanna Kołodziej

1miejsce

2miejsce

 

3miejsce