UCZNIOWIE ZSP ANDERSA ZWYCIĘZCAMI ROZGRYWEK REJONOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

Licealiści z LO awansowali do finałów wojewódzkich w tenisie stołowym.

24.11.16. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu odbyły się kwalifikacje do wojewódzkich mistrzostw „Licealiady” w drużynowym tenisie stołowym. W zawodach organizowanych przez szkołę uczestniczyły drużyny z Wałcza, Choszczna, Stargardu, Szczecina, Łobza. Zawody rozgrywane były na bardzo wysokim poziomie, a ozdobą były mecze w grach pojedynczych pomiędzy Filipem Wołyńcem z III b LO Andersa a zawodnikami z Choszczna, Stargardu i Szczecina.  Mecze przebiegały sprawnie, odbyło się bez kontuzji.

Złocieniecką szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie: Julia Szemiel, Kinga Antosik, Natalia Pikula oraz chłopcy w składzie Filip Wołyniec, Adrian Zyguła.  Po długich zmaganiach mecze zostały rozstrzygnięte z wynikami:

Dziewczęta:

I miejsce- Złocieniec ,

II miejsce- Szczecin ,

III miejsce- Wałcz ,

IV miejsce- Łobez ,

V miejsce- Stargard

Chłopcy:

I miejsce- Złocieniec,

II miejsce- Stargard ,

III miejsce- Szczecin,

IV miejsce- Choszczno ,

V miejsce- Wałcz

Sędziami byli: Natalia Pikula, Bartłomiej Kiełbasa, Kacper Trzaskowski, Bartosz Wiśniewski, Marcin Turalski, Kamil Szmagaj, Konrad Bieniecki, Kamil Zygan. W organizacji pomogły: Anna Prokop i Kinga Maciejewska oraz Wiktoria Senkowska. Szczególne podziękowania dla Pana Grzegorza Wrzesińskiego, który pomagał w organizacji naszej imprezy sportowej. Organizator: Włodzimierz Rutkowski

143140150144148152

 

Fot. i tekst: Wiktoria Senkowska