MARTYNA SUJECKA LAUREATKĄ OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

Martyna Sujecka uczennica klasy I LO o profilu biologiczno-chemicznym uzyskała tytuł laureatki, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Biologicznej „Olimpus”, zajmując 12 miejsce w Polsce. Pozostali uczestnicy również uzyskali wysokie lokaty w olimpiadzie: Marcela Bartnik (20 miejsce), Aleksandra Kot (22 miejsce) i Piotr Padewski (26miejsce), osiągając wyniki powyżej średniej krajowej, za co otrzymali dyplomy uznania. Udział uczniów w konkursie biologicznym pozwolił im sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności na tle rówieśników z innych szkół w Polsce. To z pewnością motywacja do jeszcze większego wysiłku w równaniu do najlepszych pasjonatów biologii. Licealiści przygotowywali się do olimpiady pod kierunkiem nauczycielki biologii, Pani Moniki Klimczak. Gratulujemy.