MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

6 listopada w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu zostały w ramach Licealiady odbyły się powiatowe zawody w tenisa stołowego. W zawodach wzięły udział szkoły ponadgimnazjalne ze Złocieńca i z Drawska Pomorskiego.

Liceum Ogólnokształcące w Złocieńcu  reprezentowali : Julia Zjawiona , Anna Panas, Artur Szyszczakiewicz, Ernest Drożdżyk i Dawid Bierzanowski. Mecze odbyły się do trzech wygranych setów zgodnie z regulaminem Licealiady. Dziewczęta pokonały zespół z Drawska bez straty seta , chłopcy po długim zmaganiu ulegli przeciwnikom z Drawska 3:2 w setach. O wygranej zadecydowała gra podwójna w której nasi ulegli 3:1 w setach. Zawody zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego z LO w Złocieńcu Pan Włodzimierz Rutkowski.