MISTRZOSTWA ZSP ANDERS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W ubiegłym tygodniu w okolicach jeziora Dłusko odbyły się doroczne Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu w biegach przełajowych. Dziewczęta startowały na dystansie 800m, a chłopcy 1000m. Wśród dziewcząt zwyciężyła uczennica klasy wojskowo-sportowej II B LO Weronika Dudek . Drugie miejsce zajęła uczennica klasy wojskowo- sportowej I A LO Julia Zjawiona. Trzecia na macie zameldowała się Wiktoria Ingram reprezentująca tą samą klasę, co zwyciężczyni biegu. Wśród chłopców triumfował Jakub Matuszak –klasa wojskowo-sportowa II B LO ,który wyprzedził Adriana Jastrzębowskiego z klasy I ZSZ i Jakuba Kuśmierskiego z klasy wojskowo-sportowej I A LO. W zawodach uczestniczyło około 50 uczniów ZSP Złocieniec. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele: Jan Macul i Włodzimierz Rutkowski. Wszyscy uczestnicy zawodów w dobrej formie i zdrowiu dotarli do mety. Gratulacje należą się zarówno medalistom biegów, jak i wszystkim uczestnikom.

 

biegi2 biegi1 biegi5 biegi4