MISTRZOWIE POWIATU DRAWSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH Z LO W ZŁOCIEŃCU

 

Przy Stadionie Miejskim w Złocieńcu, w dniu 5 października 2018 roku, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych,  w których w kategorii chłopców mistrzami, a w kategorii dziewcząt wicemistrzyniami zostali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Złocieńcu.

Dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych biegały na dystansie 10 x 800m, zaś chłopcy mieli do pokonania trasę 10 x 1000m.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. W. Andersa w Złocieńcu reprezentowali: dziewczęta – Weronika Dudek, Katarzyna Jandzio, Karolina Barankiewicz, Julia Zjawiona, Roksana Barcicka, Dorota Bandyszewska, Oliwia Bartnik, Paulina Kozieł, Oliwia Grochulska i Marcelina Ferenc; chłopcy – Jakub Kuśmierski, Paweł Szóstak, Adrian Jastrzębowski, Mikołaj Kirkis, Kacper Lisowski, Jakub Somrowski, Bartosz Smyk, Michał Surzyn, Robert Ślusarski i Krystian Pasiński; rezerwowi Jakub Krasuski i Patryk Lemmen. Opiekunami drużyn byli Jan Macul i Marcin Wiliński.

tekst i zdjęcia: Marcin Wiliński.

cof