2011 – 2012

III   miejsce w   15 Nadbałtyckim Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Ustce 2012

Imię i nazwisko: Aleksandra Śliwińska
Termin: 2011

III miejsce w XI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki w Stargardzie Szczecińskim

Imię i nazwisko: Aleksandra Śliwińska
Termin: 2011

Srebrny Marek na V Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty

Imię i nazwisko: Aleksandra Śliwińska
Termin: 2011

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Rozstawnych w biegu 4x100m

Imię i nazwisko: Karol Feliński, Kacper Stanek, Kacper Szwed, Kamil Janiszak, Sebastian Pomian
Termin: 22.06.2012
IV miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Rozstawnych w biegu 4x100m

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju o Puchar Bałtyku w kategorii chłopców

Imię i nazwisko: Łukasz Husakowski, Patryk Rygiel, Paweł Cygiel, Krzysztof Preś, Dariusz Lenart, Kamil Sajkowski, Michał Kruczkowski, Rafał Stosio, Mateusz Szłapak, Andrzej Madejczyk, Mateusz Haba, Adrian Kordecki
Termin: 08-10.06.2012
VII miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju o Puchar Bałtyku

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju o Puchar Bałtyku w kategorii dziewcząt

Imię i nazwisko: Paulina Grzelak, Sylwia Olczak, Katarzyna Czerepaniak, Diana Pacek, Paulina Gradzik, Aleksandra Wronowska, Magdalena Kozubowska, Joanna Dobroń, Iwona Trybura
Termin: 08-10.06.2012
III miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju o Puchar Bałtyku

Finał Wojewódzki w Biegach Rozstawnych 4x100m

Imię i nazwisko: Karol Feliński, Kacper Stanek, Kacper Szwed, Kamil Janiszak, Pomian Sebastian
Termin: 22.05.2012
I miejsce w Finale Wojewódzkim w Biegach Rozstawnych 4x100m

Finał Wojewódzki Licealiady w Unihokeja o Puchar Przewodniczącego WSZS w Szczecinie

Imię i nazwisko: Paulina Grzelak, Sylwia Olczak, Katarzyna Czerepaniak, Diana Pacek, Paulina Gradzik, Aleksandra Wronowska, Magdalena Kozubowska, Joanna Dobroń, Iwona Trybura
Termin: 28.03.2012
II miejsce w finale wojewódzki Licealiady w Unihokeja o Puchar Przewodniczącego WSZS w Szczecinie

Regionalny Turniej Piłki Ręcznej w ramach wojewódzkiej Licealiady w kategorii dziewcząt

Joanna Dobroń, Magdalena Kozubowska, Karolina Wiszniewska, Aleksandra Wiszniewska, Diana Pacek, Natalia Strzelczak, Dorota Solecka, Paulina Gradzik, Sandra Stachura, Paulina Wontor, Aleksandra Kubat
22.03.2012
III miejsce w Regionalnym Turnieju Piłki Ręcznej w ramach wojewódzkiej Licealiady w kategorii dziewcząt

Regionalny Turniej Piłki Siatkowej w ramach wojewódzkiej Licealiady w kategorii dziewcząt

Magdalena Kozubowska, Karolina Wiszniewska, Aleksandra Wiszniewska, Aleksandra Bałecka, Anna Grabowska, Diana Pacek, Paulina Gradzik, Aleksandra Wronowska, Klaudia Limarowska
20.03.2012
III miejsce w Regionalnym Turnieju Piłki Siatkowej w ramach wojewódzkiej Licealiady w kategorii dziewcząt

Finał Wojewódzki Unihokeja o Puchar Przewodniczącego WSZS w Szczecinie w ramach Licealiady w kategorii chłopców

Łukasz Husakowski, Patryk Rygiel, Paweł Cygiel, Krzysztof Preś, Dariusz Lenart, Kamil Sajkowski, Michał Kruczkowski, Rafał Stosio Mateusz Szłapak, Andrzej Madejczyk, Mateusz Haba, Adrian Kordecki
14.03.2012
I miejsce w Finale Wojewódzkim Unihokeja o Puchar Przewodniczącego WSZS w Szczecinie w ramach Licealiady

Wojewódzka Olimpiada Geograficzna

Imię i nazwisko: Marta Stepień, Karolina Zielińska
Termin: 2011
Finalistki Wojewódzkiej Olimpiady Geograficznej

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Imię i nazwisko: Izabela Czekawy
Termin: 2011
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym

Imię i nazwisko: Artur Przywarty, Kacper Zielichowski
Termin: 2011
III m w Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym

Finał Wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych 10x1000m

Imię i nazwisko: Szwed Mateusz, Stanek Kacper, Kruczkowski Michał, Nowak Michał, Feliński Karol, Szwed Kacper, Rygiel Patryk, Janke Patryk, Stachura Norbert, Zdun Piotr,Szałkowski Patryk
Termin: 19.10.2011
II miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych 10x1000m

Bieg sprinterski Klubowych Mistrzostw Polski w Orientacji Sportowej

Imię i nazwisko: Michał Kruczkowski
Termin: 16-18.09.2011
IV miejsce w biegu sprinterskim Klubowych Mistrzostw Polski w Orientacji Sportowej

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce

Imię i nazwisko: Karol Feliński , Kamil Janiszak , Kacper Stanek oraz Kacper Szwed
Termin: 11.09.2011
I miejsce w sztafecie 4x100m w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce

Imię i nazwisko: Kamil Janiszak
Termin: 11.09.2011
I miejsce w biegu na 100m i 200m w Misztrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce