2015 – 2016

Osiągnięcia szkół w roku szkolnym 2015/2016

Zawody strzeleckie „O srebrne muszkiety”:

etap wojewódzki:  III miejsce – dziewczęta drużynowo

organizator: Bractwo Kurkowe w Szczecinku pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

 

XXXIX Wojewódzkie Zawody Szkół Ponadgimnazjalnych I Gimnazjalnych W Sportach Obronnych „Sprawni Jak Żołnierze”

etap wojewódzki – Filip Wołyniec wygrał klasyfikację indywidualną, II – dziewczęta drużynowo, III – chłopcy drużynowo

organizator: Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie.

 

Finał Rejonowy Tenisa Stołowego w Szczecinie

etap rejonowy II – dziewczęta drużynowo

organizator: Szkolny Związek Sportowy

 

VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach w Katowicach

etap ogólnopolski – Michał Muzyczka laureat etapu wojewódzkiego finalista etapu ogólnopolskiego

organizator:  Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

 

Ogólnopolski Konkurs Językowy „Pokaż Nam Język”

etap ogólnopolski – Kamila Sawicka, półfinał

 

Konkurs Zachodniopomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego „Podejmij Właściwą Decyzję”

etap wojewódzki I – Szymon Gorowiec, II – Izabela Strzelczak

Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie

 

I Powiatowy Konkurs o Puchar Starosty Drawskiego „Z matematyką do Europy”

etap powiatowy – I miejsce wśród zespołów z I klas – I miejsce wśród zespołów z II klas

organizator: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim

 

VIII Wojewódzki Konkurs Języków Obcych w Szczecinie

etap  wojewódzki   – finaliści

organizator: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego

 

XII Konkurs Wiedzy Ekonomicznej w Szczecinie

etap wojewódzki – finaliści

organizator: Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego

 

Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Biegach na Orientację

etap makroregion  – K – 16 II miejsce Michalina Maik, III miejsce Adrianna Kmieć, K – 18 II miejsce Aleksandra Wieczorek, Kornelia Sycz M – 16 II miejsce Łukasz Szóstak, M – 18 II miejsce Konrad Maliszewski

Organizator: Centralny Ośrodek Sportu w Wałczu

 

Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce

etap ogólnopolski – V miejsce w rzucie oszczepem Szymon Smyk

organizator: Polski Związek Lekkiej Atletyki