do 2011

 Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym

Imię i nazwisko: Diana Pacek, Paulina Gradzik, Magdalena Kozubowska
Termin: 2011
II m w Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym

Mistrzostwa Województwa w unihokeju

Imię i nazwisko: Iwona Trybura, Milena Kuc, Diana Pacek, Paulina Gradzik, Aleksandra Wronowska, Aneta Łukasiewicz, Joanna Dobroń
Termin: 2011
II m w Mistrzostwach Województwa w unihokeju

Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych biegach Przełajowych

Imię i nazwisko: Rafał Stachura, Mateusz Szwed, Michał Kruczkowski, Michał Nowak, Norbert Stachura, Patryk Rygiel, Łukasz Rogiński, Sebastian Kachniarz, Patryk Szałkowski, Patryk Stanek
Termin: 2010
III m w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych biegach Przełajowych

Mistrzostwa Województwa w sportach obronnych

Imię i nazwisko: Marcin Dawszewski, Damian Makos, Kamil Sajkowski
Termin: 2010
I m w Mistrzostwach Województwa w sportach obronnych

Mistrzostwa Polski i województwa w unihokeju

Termin: 2010
Imię i nazwisko: Iwona Trybura, Milena Kuc, Diana Pacek, Paulina Gradzik, Aleksandra Wronowska, Aneta Łukasiewicz, Joanna Dobroń, Paulina Stolarek
II m w Mistrzostwach Polski , I m Mistrzostwach Województwa w unihokeju

Mistrzostwa Polski LOK w kategorii dziewcząt i chłopców

Imię i nazwisko: Tomasz Bosiacki, Hubert Rutkowski, Grzegorz Lisowski, Joanna Kopacewicz, Joanna Dobroń, Monika Dmochowska, Katarzyna Tomczyk, Angelika Klimowska
Termin: 2009
I m w Mistrzostwach Polski LOK w kategorii dziewcząt i chłopców

Mistrzostwa Polski LOK, Mistrzostwa Polski młodzieżowych drużyn pożarniczych w sportach obronnych

Imię i nazwisko: Patryk Kramski, Hubert Rutkowski, Grzegorz Lisowski, Tomasz Bosiacki
Termin: 2008
I m w Mistrzostwach Polski LOK, I m w Mistrzostwach Polski młodzieżowych drużyn pożarniczych w sportach obronnych

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Gen.Władysławie Andersie

Imię i nazwisko: Maciej Kołodziej
Termin: 2008
Finalista Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Gen.Władysławie Andersie

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Imię i nazwisko: Magda Stefanów
Termin: 2008
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Ogólnopolski Konkurs Rachunkowości

Imię i nazwisko: Dawid Karcz
Termin: 2007/2008
Uczestnik Ogólnopolskiego Konkursu Rachunkowości

Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym

Imię i nazwisko: Maja Cieśla, Katarzyna Weselak
Termin: 2007
II w Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym

akt_99971_us_2_1-tenis stolowy 2007

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Imię i nazwisko: Agata Kotarska
Termin: 2007
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Mistrzostwa Polski w crosie strzeleckim o Puchar MON

Imię i nazwisko: Patryk Kramski
Termin: 2007
I m w Mistrzostwach Polski w crosie strzeleckim o Puchar MON

Mistrzostwa Polski juniorów w biegach przełajowych

Imię i nazwisko: Daria Turek
Termin: 2007
VII m w Mistrzostwach Polski juniorów w biegach przełajowych

Mistrzostwa Polski LOK

Imię i nazwisko: Patryk Kramski, Krzysztof Kosik, Sebastian Migielicz
Termin: 2005
VI m w Mistrzostwach Polski LOK

Wojewódzki konkurs wiedzy o Gospodarce Unii Europejskiej „Euroindeks 2005″

Imię i nazwisko: Piotr Monastyrski
Termin: 2005
Wyróznienie w finale wojewódzkiego konkusru wiedzy o Gospodarce Unii Europejskiej „Euroindeks 2005″

Regionalny Turniej Młodego Menadżera

Imię i nazwisko: Marcin Zdzierak, Rafał Lewicki, Dawid Karcz, Piotr Kaczmar
Termin: 2005
I m w Regionalnym Turnieju Młodego Menadżera

Wojewódzki Konkurs „Młody Inwestor”

Imię i nazwisko: Ornela Krzysztoń
Termin: 2004
I m w wojewódzkim Konkursie „Młody Inwestor”

Mistrzostwa Ortografii Województwa

Imię i nazwisko: Katarzyna Sawicka
Termin: 2004
Mistrz Ortografii Województwa

Wojewódzkiego Przeglądu Wywiedzione słowa

Imię i nazwisko: Magda Kozubek
Termin: 2003
Laureatka Wojewódzkiego Przeglądu Wywiedzione słowa

Międzynarodowy Konkurs Poetycki

Imię i nazwisko: Cezary Stawecki
Termin: 2002
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Poetyckim Strofy do szuflady

Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej

Imię i nazwisko: Agnieszka Kozubowska
Termin: 2002
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Imię i nazwisko: Magda Kozubek
Termin: 2002
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

Imię i nazwisko: Sylwia Antończak
Termin: 2002
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

Imię i nazwisko: Łukasz Limarowski
Termin: 2001
Mistrz Ortografii Województwa Zachodniopomorskiego w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym

Mistrzostwa Polski w LA juniorów na 100m

Imię i nazwisko: Adam Radzimski
Termin: 1998-1999
X, XII m w Mistrzostwach Polski w LA juniorów na 100m, wielokrotne Mistrzostwo Województwa i Makroregionu

Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna

Imię i nazwisko: Karolina Kiełbasa
Data: 1997
Laureatka Wojewódzkiej Olimpiady Ekologicznej