OBRAZY MALOWANE ŚWIATŁEM „Flash Masters” – Pasja fotografowania.

Flash Masters to klub fotograficzny który powstał przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu, biorą w nim udział „Gimbusy” z klas 1-3       i „Ziomale” z Andersa. Mamy aparaty typu Nikon, Canon itd. Robimy zdjęcia wszystkiemu i wszystkim, głównie pięknym krajobrazom złocienieckim. Spotykamy się już od września, poznaliśmy historię fotograficzną dawnych aparatów za czasów PRL-u. Wzięliśmy udział w konkursie „Matematyka w obiektywie” i czekamy z niecierpliwością na wyniki. Przygotowujemy się do II ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Społeczeństwo w obiektywie”. Wkrótce wybieramy się na wyprawę fotograficzną wzdłuż murów średniowiecznych Złocieńca. Na podstawie fotografii chcemy zestawić fragment po fragmencie współczesny obraz z dawną historią Złocieńca. Wnikliwy obiektyw będzie szukał wątków historycznych we współczesności. Będziemy zajmować się fotografią w szerokim tego słowa znaczeniu, okoliczności będą determinować nasze tematy. Będziemy was informować o naszych osiągnięciach na bieżąco , na naszym wspólnym blogu „FLASH MASTERS”. Elo! Kuba Woźniak i spółka Flash Masters 😀

DSC_0002 DSC_0004 DSC_0006 P1010579 P1010591