OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA W LO W ZŁOCIEŃCU

 

27 września z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  im. gen. W. Andersa w Złocieńcu gościł wychowanków i wychowawców z Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka oraz Przedszkola Prywatnego w Złocieńcu.

Przedszkolaki wysłuchały bajek i wierszy w wykonaniu pani dyrektor Beaty Miszewskiej- Kozłowskiej oraz uczennic z Liceum Ogólnokształcącego: Moniki Jaworskiej, Darii Trzcinieckiej, Martyny Kuźmicz, Roksany Gapsy, Julii Pilipiec, Martyny Musialik i  Marty Skrzypek. Organizatorem spotkania była Pani Grażyna Król, bibliotekarka z Biblioteki Miejskiej, która oprawiła występy w odpowiednią dla najmłodszych muzykę, w takt której bawili się wszyscy oraz Pani Małgorzata Bąkowska, nauczycielka bibliotekarka z LO.

DSC_0058DSC_0065