Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

UCZNIOWIE LO ANDERSA ZADBALI O BEZPIECZEŃSTWO PRZEDSZKOLAKÓW

Uczniowie klasy IIIb LO o profilu wojskowo-sportowym z ZSP im. gen. Wł. Andersa pod opieką ks. Marcina Ćwieka aktywnie włączyli się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w Złocieńcu. Licealiści towarzyszyli przedszkolakom z Prywatnego Przedszkola pani Stanisławy Rak-Lisowskiej w drodze do ratusza, gdzie Zastępca Burmistrza -pan Natan Fiutowski, złożył wszystkim złocienieckim przedszkolakom serdeczne życzenia i obdarował dzieci słodkościami.
„Dzieci były zachwycone naszymi mundurami, chętnie zadawały nam pytania, z dumą trzymały nas za ręce. Pomyśleć, że niedawno sami chodziliśmy do przedszkola, a tu za kilka miesięcy egzamin dojrzałości.” – relacjonuje jedna z uczennic klasy III b LO – „Życzymy wszystkim Przedszkolakom dużo radości i samych słonecznych dni”. Do życzeń dołącza się cała Wspólnota Andersa.

 

tekst: Natalia Pikula kl. 3b LO
zdjęcia: Klaudia Kęsicka kl. 3b LO

4 bg45bYUhfT6118CQNAQC4ApnZTPF9Iqf1fXic1p9Nl9BGW54pvEL4ONSvC1TB_RDmVmvlQ=w1440-h736 7