OGÓLNOPOLSKI FINAŁ KONKURSU WIEDZY O PODATKACH W KATOWICACH

 

Małgorzata Tymorek z Liceum Ogólnokształcącego w Złocieńcu reprezentowała województwo zachodniopomorskie w VIII Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Konkurs odbył się 13 kwietnia 2018 r. na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego
w Katowicach. Organizatorem był Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. W VIII Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach wzięli udział laureaci z 8 regionalnych finałów Konkursu Wiedzy o Podatkach : dolnośląskiego, lubuskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Tematem przewodnim konkursu była swoboda działalności gospodarczej, pytania dotyczyły również tematyki wszystkich podatków oraz Ustawy o doradztwie podatkowym wraz z rozporządzeniami. Uczennica wykazała się dużą wiedzą z zakresu przedsiębiorczości i bogatą znajomością systemu podatkowego w Polsce, którą zgłębiała pod kierunkiem nauczycielki, pani Grażyny Waneckiej. Małgorzata za udział w konkursie otrzymała nagrody rzeczowe i pamiątkowy dyplom, uczestniczyła w wycieczce do kopalni GUIDO w Zabrzu.

???????????????????????????????