OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W POZNANIU

 

 

Marta Skrzypek i Karina Pytel, uczennice Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu brały udział w etapie okręgowym Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu 01 marca 2018 r.

Licealistki rozwiązywały test składający się z 50 pytań, obejmujących wiedzę
z przedsiębiorczości, ekonomii, zarządzania, finansów i etyki biznesu. Następnie uczestniczyły  wykładzie poświęconym ludziom, którzy osiągnęli sukces w biznesie, zgodnie z hasłem przewodnim XIII edycji Olimpiady – „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”. Uczennice rozwijają swoje zainteresowania pod kierunkiem nauczycielki podstaw przedsiębiorczości, pani Grażyny Waneckiej. Dodatkowa wiedza i z zakresu biznesu
i przedsiębiorczości dziewczętom im planowanie ścieżki kariery zawodowej i start w dorosłe życie.

??????????????????????????????? ???????????????????????????????