PIŁKARKI Z ZSP ANDERSA NA PODIUM MISTRZOSTW REJONU

 

W Wałczu odbyły się Mistrzostwa Rejonu Szkół Ponadgimnazjalnych  w ramach Wojewódzkiej  Licealiady w piłce nożnej dziewcząt. Mistrzynie Powiatu Drawskiego, dziewczęta z  ZSP Andersa w Złocieńcu  wywalczyły po dramatycznej walce 3. miejsce.

Zawodniczki walczyły w upale z przeciwniczkami i przeciwnościami losu. Na zawody nie mogły dojechać dwie zawodniczki z podstawowego składu, ale mimo to, nasze dziewczyny dotarły do półfinału, a w meczu półfinałowym  po bardzo wyrównanym  boju, zostały pokonane przez gospodynie turnieju 1:0. Jeszcze dramatyczniej wyglądał mecz o trzecie miejsce – mimo wielu okazji z obu stron, mecz z ZSP z Łobza zakończył się wynikiem  bezbramkowym. W rzutach karnych po 8 seriach, wygrały uczennice z ZSP Andersa 2:1.Obie bramki strzeliła Paulina  Pojasek.

ZSP w Złocieńcu reprezentowały: Oliwia Bartnik  (bramkarka), Paulina Pojasek, Aleksandra Wieczorek, Katarzyna Mazur, Natalia Pikula, Natalia Sapikowska i Anna Bawarska. Opiekę sprawował‚ Marcin Wiliński.

poczatekturnieju pojedynekglowka walkaopilke walkaopilke2