Przed nimi najdłuższe wakacje

W uroczystej atmosferze kroczyli maturzyści, by odebrać świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej. Gala zaczęła się od części oficjalnej, na której dyrektor szkoły, p. Jadwiga Jóźwiak, wręczyła nagrody uczniom. Za bardzo dobre wyniki w nauce wyróżniona została Aleksandra Cheba, aczkolwiek odznaczenie nie zostało przydzielone tylko za szkolne sukcesy. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolina Liszko wręczyła pięć Sówek Andersówek – statuetek dla szkolnych aktywistów. Nagrody książkowe i dyplomy z podziękowaniami absolwenci otrzymali również za wyniki sportowe, udział w wolontariacie oraz angaż w promocji szkoły. W części artystycznej wsłuchiwaliśmy się w głos Malwiny Czepkowskiej, który poruszył nasze serca. Nie można ukryć, że niejednemu zakręciła się łezka w oku. Trzecioklasiści chcąc podziękować i zostawiać ślad po sobie nagrali pożegnalny film dla Grona Pedagogicznego, który niedługo będzie można zobaczyć na naszym profilu facebook’owym i stronie internetowej.
Wszystkim życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w życiu!

tekst: Karolina Brzozowska, Kamila Bandyszewska
zdjęcia: uczniowie Andersa

(rz)

1Zdjęcie (3) DSC_0265 DSC_0320 DSC_0510 DSC_0567 SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC Zdjęcie (7)