SPOTKANIE Z PISARKĄ

Poznaliśmy pisarkę, Małgorzatę Gutowską – Adamczyk, autorkę książek dla młodzieży, m.in. „Wystarczy, że jesteś”, „13. Poprzeczna”, „Niebieskie nitki” oraz książek dla dorosłych, m. In. „Cukierni pod Amorem”. Pisarka z entuzjazmem opowiadała o arkanach warsztatu artystycznego, o łączeniu pasji z codziennymi obowiązkami żony i matki. Literatka zaintrygowała słuchaczy tematyką nowej książki pt. „Fortuna namiętności”, nie zdradzając szczegółów jej fabuły . Od Pani Małgorzaty otrzymaliśmy autograf dedykowany wszystkim uczniom Andersa na pamiątkę wydarzenia. W spotkaniu brały udział uczennice z klas I i III LO pod przewodnictwem P. Beaty Miszewskiej – Kozłowskiej i Małgorzaty Bąkowskiej. Organizatorem przedsięwzięcia była Biblioteka Publiczna w Złocieńcu.

PisarkaSpotkanie z pisarką 2  Spotkanie z pisarką