Starosta nagrodził wybitnych

W dniu 15 października 2013 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu odbyła się uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu Starosta Drawski Stanisław Cybula wręczył stypendia dla 15 uczniów.
Stypendium przyznane zostały za wybitne osiągnięcia sportowe oraz wysokie wyniki w nauce. Gratulacje wraz z dyplomami najlepszym wręczyli Starosta oraz Dyrektor ZSP w Złocieńcu Jacek Kozłowski.
Spotkanie uświetnił montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów szkoły. Nagrodzeni uczniowie, to: Klaudia Jeruzal, Aleksandra Cheba, Angelika Rumak, Paulina Grzelak, Sylwia Olczak, Kamila Janiszak, Kacper Stanek, Łukasz Husakowski, Małgorzata Olechowska, Jakub Wołyniec, Maciej Zagiczek, Patryk Brzyski, Rafał Borowczak, Janina Chilla i Łukasz Stefan.