SUKCES ORIENTALISTÓW LO ANDERSA W ZŁOCIEŃCU

Uczniowie klas wojskowo-sportowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu brali udział w XXIV Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w biegach na orientację sportową. Łukasz Szóstak w kategorii M 18 wygrał 8. rundę zawodów. 10-go czerwca zmagania odbyły się w wymagającym terenie bukowiny w ośrodku edukacji ekologicznej w Wałczu.
W dniu 11-go czerwca 2017 kolejną rundę mistrzostw rozegrano w lasach koło Kłosowa (Powiat Wałcz). Tyma razem miejsca na podium zajęli w swoich kategoriach: Łukasz Szóstak (srebro), Sandra Barankiewicz (brąz), Jan Macul – opiekun drużyny (brąz). Zawody były sprawdzianem nawigacji i sprawności biegowej zawodników w trudnym i wymagającym terenie. Sandra i Łukasz zajmują pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w 2017 r.
Udany start orientalistów LO Andersa w Złocieńcu dobrze rokuje przed Mistrzostwami Województwa w biegu sprinterskim i klasycznym BnO.

20170611_133819 20170611_133522