ŚWIETNY START UCZNIÓW LO ANDERSA W XVII BIEGACH PAPIESKICH W ZŁOCIEŃCU

 

Trwa dobra passa biegaczy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu. W XVII Biegach Papieskich, które odbyły się 11 października w Złocieńcu na trasie w okolicach rzeki Drawy, nasi uczniowie uplasowali się na czołowych miejscach.

Nie wynik a sam udział w takich biegach odgrywa wiodącą rolę, ale mimo to wyniki cieszą. W kategorii kobiet swoje biegi wygrały: Oliwia Bartnik bieg główny na 5 km i Julia Zjawiona na 1000 m .W tym drugim biegu Oliwia Grochulska była druga. W kategorii chłopców, w biegu na 1000 m, całe podium zajęli nasi uczniowie. Wygrał Paweł Szóstak, przed Jakubem Kuśmierskim i Arturem Szyszczakiewiczem. Poza podium, na czwartym miejscu, finiszował Piotr Karasiński.

tekst i zdjęcia Marcin Wiliński

21 22 24 25