TRZECI ZŁOCIENIECKI PRZEGLĄD TALENTÓW

Trzeci Złocieniecki Przegląd Talentów za nami

 

24 i 25 kwietnia w naszym kinie odbył się Turniej Talentów, organizowany po raz trzeci przez   złocieniecki ZOK, pod nazwą „Talent masz, to go pokaż”. W dziedzinie plastyki w szranki stanęli nasi „andersowcy”: Justynka Piotrowicz z 1a, Oliwia Bartnik i Adam Smoliński z 1b, Zuzanna Rutkowska – 2a, Izabela Strzelczak- 2b i Martyna Literska z 3a, (wszyscy są uczniami naszego liceum).

W dziedzinie muzyki swoje talenty zaprezentowali: Paulina Ciechomska, Alicja Pawlak i Zuzanna Kałamarz z 2b LO, Natalia Pikula z 3b LO oraz Kamil Bijata- perkusista zespołu „Whispers”.

W prezentacji w dziedzinie teatru wystąpiły Marta Skrzypek z 1a LO i Zuzanna Rutkowska z 2a LO.

Dwa tytuły laureatki, w dziedzinie plastyki i w kategorii: teatr, zdobyła Zuzia Rutkowska, która zaśpiewała własne utwory. Wyróżnienia w dziedzinie muzyki wywalczyli: Kamil Bijata ze swoim zespołem i Zuzanna Kałamarz wykonując piękną arię. Wyróżnienie w kategorii teatr zdobyła Marta Skrzypek, a w kat. plastyka- Iza Strzelczak. Wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom, wykazali się kreatywnością i odwagą. Nasi uczniowie dzielnie skonfrontowali swoje talenty z innymi; w pełni zasłużyli na pochwałę i gratulacje.

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.