UCZENNICE ANDERSA UKOŃCZYŁY KURS FILMOWY

Wiosenno-letnią edycję kursu ukończyła Wiktoria Jarońska, Anna Krochmal, Marta Skrzypek i Kamila Szymkiewicz z obecnej klasy 2A LO. W ramach kursu uczniowie wykonywali działania z zakresu edukacji filmowej z wykorzystaniem technologii internetowych i komputerowych.
Zajęcia o tematyce filmowej prowadzone były dla zainteresowanych w roku szkolnym 2016/2017. W programie szkolenia znalazły się tematy związane z historią polskiej kinematografii, analiza języka filmowego, sztuka pisania recenzji i scenariuszy filmowych, podstawy pracy z kamerą i montażu. Projekt „Filmoteka Szkolna. Akcja!” jest prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

uczennice