UCZENNICE LO ANDERSA W ZŁOCIEŃCU MISTRZYNIAMI POWIATU DRAWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ

W Kaliszu Pomorskim 26.10.2016 odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Dziewczęta reprezentujące ZSP Złocieniec okazały się bezkonkurencyjne. Po bezbramkowym remisie z ZSP Kalisz Pom. (mimo przewagi i wielu okazji do zdobycia bramki), dziewczyny zdecydowanie wygrały z ZSP Drawsko 3:1, tracąc bramkę w końcowych fragmentach meczu. Bramki dla ZSP Anders zdobyły A.Wieczorek (2) i A.Bawarska. Dziewczęta awansowały do dalszej fazy rozgrywek o mistrzostwo województwa i na wiosnę będą walczyć o awans do finału wojewódzkiego. Chłopcy mimo wyrównanych meczów (1:2 i 0:2) nie zdołali zająć czołowej lokaty. Bramki dla naszej drużyny strzelił A.Zyguła(2). ZSP Złocieniec reprezentowali: Dziewczęta: Paulina Pojasek, Aleksandra Wieczorek, Roksana Oleszkiewicz, Katarzyna Mazur, Natalia Pikula , Oliwia Bartnik, Natalia Sapikowska, Anna Bawarska, Klaudia Sujecka. Chłopcy: Szymon Gorowiec, Paweł Barankiewicz, Mateusz Szamszon, Bartłomiej Kiełbasa, Marcin Turalski, Adrian Zyguła, Filip Wołyniec i Kamil Zygan.

144145143142