Uczniowie Andersa w PKO BP w Złocieńcu

Jak założyć konto bankowe na działalność gospodarczą? Z jakich ofert bankowych mogą skorzystać przedsiębiorcy? Jaką ofertę posiada bank dla młodych ludzi? Odpowiedzi na te pytania uzyskali uczniowie klasy II a LO będąc na wycieczce w PKO BP w Złocieńcu. Uczniowie dowiedzieli się również, jakie rodzaje kredytów bank oferuje przedsiębiorcom, o możliwości finansowania leasingu i pozycji PKO BP wśród banków w Polsce. Młodzi przedsiębiorcy z Andersa mogli sprawdzić swoją wiedzę z dziedziny bankowości udzielając odpowiedzi na pytania zadane przez Panią Dyrektor Banku. Poprawne odpowiedzi były nagradzane. Ta wizyta dostarczyła uczniom profesjonalnej wiedzy o funkcjonowaniu banku. Może wyrośnie z nich przyszły Minister finansów?

DSC00361 DSC00362 DSC00363 DSC00364 DSC00366