UCZNIOWIE ANDERSA WSPIERALI ZŁOCIENIECKĄ AKCJĘ ,,ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA” W BIAŁOGARDZIE

W miesiącu styczniu 2020 r. młodzież z ZSP Andersa w Złocieńcu zorganizowała na terenie szkoły zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Białogardzie. Po raz kolejny uczniowie stanęli na wysokości zadania i wykazali duże zaangażowanie w przedsięwzięcie. Szczególne podziękowania należą się grupie Wolontariuszy działającej prężnie zarówno na terenie szkoły jaki i środowiska lokalnego. Poprzez swoją bezinteresowną działalność i prace na rzecz Szkolnego Koła Wolontariatu oraz ,,WIELKIE SERCA” niosą chętnie pomoc wszystkim potrzebującym.
BRAWO WY !!! Dziękujemy również mieszkańcom Złocieńca, rodzicom uczniów, którzy wsparli zbiórkę. Szczególne podziękowania przekazujemy Pani Agnieszce Przysiwek, która osobiście zebrała i dostarczyła do szkoły znaczną ilość karmy dla zwierząt oraz Panom Sylwestrowi Gaczyńskiemu i Łukaszowi Sołtysowi za pomoc w organizacji akcji. Dziękujemy !!!

Tekst i zdjęcia: Urszula Smyk (pedagog szkolny), opiekun SKW w ZSP Andersa