Uczniowie LO Andersa na Targach Pracy i Edukacji

Uczniowie LO z ZSP Andersa w Złocieńcu wzięli aktywny udział w tegorocznych VIII Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim. Przygotowana przez naszą szkołę oferta edukacyjna cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targi. Uwagę zwiedzających przyciągnęły wprowadzane przez naszą placówkę atrakcyjne programy innowacyjne wyróżniające naszą placówkę: – program rozszerzonej edukacji dla bezpieczeństwa dla uczniów klas mundurowych w ramach współpracy z 2. Brygadą Zmechanizowaną Legionów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Złocieńcu, – bezpłatne kursy i szkolenia pozwalające uczniom klas branżowych i zawodowych zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe deficytowe na rynku pracy, organizowane w ramach Kontraktu Samorządowego, – SKS – ogólnopolski program dodatkowych zajęć sportowo-rekreacyjnych dla młodzieży promujący sport i zdrowy styl życia, – Tutoring Szkolny – innowacyjny i nowoczesny model pracy pedagogicznej pt. „ WYCHOWAĆ CZŁOWIEKA MĄDREGO”, projekt realizowany pod patronatem MEN. Niebawem Dni Otwarte Szkoły, na których gimnazjaliści będą zapoznani z ofertą edukacyjną ZSP Andersa w Złocieńcu.

 

targi6 targi5 targi4 targi2 140