Uczniowie LO w Złocieńcu w finale Wojewódzkiego XII Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

Martyna Sewerynowicz i Daniel Pomian, uczniowie klasy II LO o profilu matematyczno-biznesowym awansowali do finału XII Konkursu Wiedzy Ekonomicznej, którego organizatorem jest Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Formułą XII Konkursu Wiedzy Ekonomicznej jest „Sukces transformacji polskiej gospodarki
w spojrzeniu młodego pokolenia”. Uczniowie przygotowywani pod kierunkiem nauczycielki podstaw przedsiębiorczości, Grażyny Waneckiej na eliminacjach finałowych będą rozwiązywali problemy przedsiębiorców w rzeczywistości gospodarczej, analizowali funkcjonowanie podmiotów gospodarczych. Finał konkursu odbędzie się 09.04.2016r. na Wydziale Ekonomicznym ZUT
w Szczecinie.

Finalistka Martyna z panią Grażyną Wanecką