UCZNIOWIE LO W ZŁOCIEŃCU W FINALE WOJEWÓDZKIM KONKURSU ZUT pn. „ROŚLINY WODNE”

W miniony piątek, 28 września,  uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Złocieńcu zajęli 1. i 2. miejsce w II etapie konkursu „Rośliny wodne w ocenie jakości wód i ochronie ekosystemów wodnych oraz w oczyszczaniu ścieków bytowych i komunalnych”, który odbył się w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

W konkursie brali udział przedstawiciele młodzieży z powiatów drawskiego, gryfickiego i myśliborskiego. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. W. Andersa w Złocieńcu reprezentowali uczniowie Liceum, którzy zakwalifikowali się do finału w etapie szkolnym Adrian Stefanowicz i Roksana Gapsa. Rywalizacja zakończyła się dla nich takim samym wynikiem jak w I etapie: Adrian zajął 1. miejsce i w nagrodę otrzymał tablet, natomiast Roksana za zajęcie 2. miejsca otrzymała smartwatcha. Uczniów do konkursu przygotowała Pani Monika Klimczak.

1 Uczniowie przed ZUT 4 Oczekiwanie na werdykt