UCZNIOWIE Z ZSP W ZŁOCIEŃCU MISTRZAMI POWIATU DRAWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

Na polanie nieopodal jezior Rakowskich w Złocieńcu, w dniu 4 października 2019 roku, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i szkół ponadgimnazjalnych.

Zespoły chłopców miały do pokonania trasę 10 x 1000m. Uczniowie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen Władysława Andersa  w Złocieńcu zostali mistrzami  Powiatu Drawskiego w sztafetowych biegach przełajowych.  ZSP w Złocieńcu reprezentowali: Paweł Szóstak, Kacper Lisowski, , Robert Ślusarski, Jonasz Udycz, Jan Krochmal, Filip Bałdyga, Jakub Pawłowski, Sebastian Malewicz, Wojciech Ingram i Karol Macel. Rezerwowymi zawodnikami byli Artur Szyszczakiewicz i Filip Krynicki. Opiekunem drużyny był Marcin Wiliński.

tekst i zdjęcia: Marcin Wiliński