UCZNIOWIE ZSP „ANDERS” NA „POWIATOWEJ GALI TALENTÓW”

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZSP „ANDERS” NA „POWIATOWEJ GALI TALENTÓW”

Nagrodę specjalną ufundowaną przez „Usługi projektowe – Alicja Jędrzejewska” w imprezie zorganizowanej w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim zdobyła Zuzanna Kałamarz (klasa 2B LO) za wykonanie fragmentu arii „Upiór w operze”. Wśród laureatów znalazł się również perkusista zespołu Whispers – Kamil Bijata (klasa 2B LO).

VII finał „Powiatowej Gali Talentów” odbył się we wtorek 4 kwietnia. W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu łobeskiego, świdnickiego, szczecineckiego, wałeckiego i drawskiego, którzy rywalizowali w kategoriach: zespoły muzyczne, wokaliści i duety, prace plastyczne i fotografia, taniec, multimedia. Turniej podzielony był na dwa etapy. W I etapie odbywały się eliminacje, w których brały udział: Anna Krochmal (1A LO), Katarzyna Mazur (1B LO), Klaudia Zielińska (1A LO), Zuzanna Kałamarz (2B LO), Paulina Ciechomska i Alicja Pawlak (2B LO) oraz Maja Gapsa (2A LO). Podczas finału (etap II) szkołę reprezentowały uczennice klas drugich. Gościem specjalnym wydarzenia był piosenkarz Szymon Chodyniecki.

IMG_0398 IMG_0414 IMG_0439