Unihokeistki VI na Mistrzostwach Polski w Elblągu

W rozegranych 24-25.05.2014 w Elblągu Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju dziewcząt , reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu wywalczyła VI miejsce na podium.

Mimo ambicji i walki do końca nie udało się zająć wyższego miejsca.
Przegrane mecze z ZSZ Wolsztyn 0:3 i ZSZ Morąg 1:4, remis z II LO Sanok 0:0 oraz zwycięstwo 5:0 z I LO Malbork pozwoliły się cieszyć z miejsca w pierwszej szóstce turnieju.

Złocieniecka drużyna grała w składzie:Anna Stachura, Chilla Janina, Konieczna Alicja, Tarapata Dorota, Wilmańska Bernadeta, Bogdańska Katarzyna, Sylwia Olczak, Paulina Grzelak, Pomian Sandra, Cwynar Magda i Czarnojan Klaudia. Opiekunem był Marcin Wiliński.

Zobacz galerię Napisane przez: Marcin Wiliński