VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O PODATKACH Z MICHAŁEM MUZYCZKĄ Z LO W ZŁOCIEŃCU

Michał Muzyczka z klasy III a LO im. gen. Andersa ZSP w Złocieńcu o profilu matematyczno
– biznesowym, laureat finału wojewódzkiego reprezentował powiat drawski w finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Organizatorem konkursu był Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. Konkurs odbył się w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach 08.04.2016r. W organizowanym po raz szósty ogólnopolskim finale konkursu wzięli udział laureaci z 8 regionalnych finałów: dolnośląskiego, lubuskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko – mazurskiego i zachodniopomorskiego. Tematem przewodnim konkursu była ordynacja podatkowa oraz szeroki zakres wiedzy o podatkach.

Michał wykazał się dużą znajomością systemu podatkowego w Polsce i godnie reprezentował powiat drawski oraz LO w Złocieńcu. Otrzymał nagrody rzeczowe i pamiątkowy dyplom. Uczeń przygotowywał się do konkursu pod kierunkiem nauczycielki podstaw przedsiębiorczości, Grażyny Waneckiej.

1Michal Muzyczka Grazyna Wanecka Rozpoczecie konkursu