VII DYKTANDO O PIÓRO STAROSTY DRAWSKIEGO – NATALIA ŚWISTUN I ALEKSANDRA KOT WYRÓŻNIONE

10 grudnia na 54. posiedzeniu Zarządu Powiatu Drawskiego Starosta Drawski, Pan Stanisław Cybula wręczył dyplomy i wyróżnienia dla laureatów „ VII Dyktanda o Pióro Starosty Drawskiego. Natalia Świstun z kl. II LO i Aleksandra Kot z kl. I LO otrzymały wyróżnienia w tym trudnym konkursie. Gratulujemy uczennicom znajomości zasad polskiej ortografii. Nagrodę w imieniu Oli odebrała dyrektor szkoły, nauczycielka języka polskiego, Beata Miszewska-Kozłowska.
Przypominamy sukcesy naszych uczniów LO z poprzednich edycji Dyktanda o Pióro Starosty Drawskiego: Anna Barylska ex aequo Klaudia Senkowska – Mistrzynie Ortografii Powiatu Drawskiego ( 2012 r. ), Olga Macioł – Mistrzyni Ortografii Powiatu Drawskiego (2014 r.).
Możemy się również pochwalić licealistami, którzy byli laureatami Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego: Łukasz Limarowski – Mistrz Ortografii województwa zachodniopomorskiego (2001 r.) , Sylwia Antończak – Wicemistrzyni Ortografii województwa zachodniopomorskiego (2002 r.), Katarzyna Sawicka – Mistrzyni Ortografii województwa zachodniopomorskiego (2004r.).