WARSZTATY Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

W dniu 8 stycznia 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu studentki Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie, Pani Aleksandra Klinkiewicz i Pani Ewa Mostek przeprowadziły warsztaty dotyczące wystąpień publicznych.
W czasie warsztatów młodzież nauczyła się w jaki sposób przygotować się do prezentacji lub opanować stres. Prowadzące opowiedziały również o tym jak wpływa mowa ciała na słuchaczy wystąpienia. Zdradziły uczniom triki, jakie można zastosować w czasie wypowiedzi aby utrzymać uwagę osób słuchających. Z pewnością dzięki tym warsztatom młodzież otrzymała wiedzę, która przyda im się w przyszłości. Uczniowie otrzymali informacje dotyczące wymiany studenckiej w programie „Erasmus”, a także zaprezentowały ofertę uczelni.

tekst i zdjęcia: Julia Pilipiec