Uczeń LO Anders laureatem konkursu wojewódzkiego

Michał Muzyczka z LO Andersa został laureatem VI Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Michał zajął drugie miejsce i będzie reprezentował województwo zachodniopomorskie w etapie ogólnopolskim konkursu w Katowicach.

Uczniowie: Michał Muzyczka kl. III a LO o profilu matematyczno – biznesowym, Aleksandra Kuzdra kl. II a LO, Martyna Sewerynowicz kl. II a LO brali udział w finale VI Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbył się 10.03.2016r. w Izbie Skarbowej w Szczecinie. Organizatorem konkursu była Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Zachodniopomorski, pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Uczeń Michał Muzyczka zajął II miejsce, i zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w Katowicach. Michał otrzymał cenne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowy dyplom. 
Gratulujemy Oli, Martynie i Michałowi i życzymy im dalszych sukcesów.

tekst: Grażyna Wanecka

 

CAM00229 WP_20160310_11_54_38_Pro