WOLONTARIUSZE Z ANDERSA WSPARLI AKCJĘ ZŁOCIENIECKA CHOINKA

Wolontariusze, samorząd uczniowski, dyrektor szkoły Pani Beata Miszewska–Kozłowska włączyli się do udziału w publicznej zbiórce żywności, która rozpoczęła się 02 i 03 grudnia, a zakończyła 09 i 10 grudnia. Tegoroczna akcja pod nazwą Złocieniecka Choinka została zorganizowana w celu pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Uczniowie z Andersa w wyznaczonych sklepach spożywczych zbierali słodycze, które przed Świętami Bożego Narodzenia trafią do dzieci i osób sędziwych. Wolontariusze pomogą także w rozprowadzeniu świątecznych paczek. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, gdy niesiemy pomoc potrzebującym.

Tekst i zdjęcia: Joanna Kołodziej

 

Wolontariuszki z klasy 2a wz Karolina i Marzenawolontariuszka z klasy 2a LO SandraWolontariuszki az 1a LO - Zuzannna i Julia20161202_154719