WOLONTARIUSZE Z LO W ZŁOCIEŃCU POMAGALI DZIECIOM

Wolontariusze, samorząd uczniowski, dyrektor szkoły Pani Beata Miszewska-Kozłowska oraz cała społeczność szkolna z Andersa włączyła się do udziału w cyklicznej akcji charytatywnej „Mikołaj dla malucha z Promyczka”. Uczniowie brali udział w zbiórce zabawek, baśni, gier planszowych, zbierali środki na zakup słodyczy do paczek. Z zebranych środków wolontariusze przygotowali dla podopiecznych świetlicy dwadzieścia dwie paczki. 6 grudnia „Niewidzialni” wraz z opiekunem zorganizowali dla maluchów zabawę mikołajkową. Przygotowano dla dzieci wiele konkursów z nagrodami, dzieci brały udział w zabawach integracyjnych. Maluchy zostały obdarowane przez Mikołaja słodkościami i zabawkami, na zakończenie zabawy wykonano pamiątkowe zdjęcia.
Podarowane dobro zawsze do nas wraca. Dzieciom i ich rodzicom sprawiliśmy wiele radości, warto pomagać innym, zwłaszcza tym, którzy potrzebują pomocy.

Dziewczęta z 1B LO pakują prezentyChłopcy z 1B LO pakują prezentyPromyczek Malujemy Mikołaja Mikołaj

tekst: Joanna Kołodziej
zdjęcia: Katarzyna Mazur